gresak

Marko Geršak (Slovinsko)

Trenér, řečník a mezinárodně uznávaný odborník v oblasti fitness, sportovní a prevence. Fitness a aerobic demonstrátor, zakladatel BODIFIT ve Slovinsku. Zkušenosti, jako fitness trenér, trenér Pilates ústavu a výživového odborníka, sbírá už přes dvacet let. Marko je zakladatelem, předsedou představenstva a ředitelem sdružení Bodifit. Během posledních deseti let působil v roli koordinátora více než třiceti mezinárodních úmluv a vzdělávacích programů. Přednáší na různých mezinárodních kongresech pro fitness a preventivní trénink v Evropě.

Mezi jeho specializace patří:

  • Diagnostické testování složení těla
  • Testování funkčních pohybových dovedností
  • Preventivní a nápravná cvičení
  • Školení pro vývoj komplexních cílených, pohybových aktivit. Asistence při vývoji těla.

Lekce:

FUSION PILATES

Pilates koncept. Zvláštností tohoto konceptu je série velmi přesných a řízených pohybů, které udržují tělo a mysl zaneprázdněnou. Dýchací technika, speciální rytmus a perfektní kontrola těla v každém cvičení jsou důležitou součástí cvičení. Dynamika cvičení je zřetelná. Je to perfektní cvičení v technice na podložce.

FUSION HIIT

High-intensity intermittent training je forma intervalového tréninku, cvičení založené na strategii střídání  krátkého intenzivního anaerobního cvičení s méně intenzivními bloky. HIIT je forma kardiovaskulárního cvičení.

Silvia Pozzato (Itálie)

Je tvůrkyní cvičební metody OLIT TRAINING OLISTICO.

Sportovkyně, tanečnice a choreografka moderního a jazzového tance.

Vstoupila do světa Fitness už jako mladičká v pouhých šestnácti letech s “All certified” NIKE Italia.

Zakladatelkou a prezidentkou A.N.D.E.L.E. (Národní asociace tanců a etnických bojů )

Vystudovala literální a filozofickou fakultu na Universitě v Torině.

Profesorkou U.AP. ( Urban Arts Project ) nový mezinárodní projekt Tance a Bojového uměni.

Spolupracovnicí pro Italský časopis “ Italia Salute”

Spolupracuje jako profesorka holistických seminářů pro studenty fyzioterapie University of Tor Vergata v Římě a univerzitě v Kolíně nad Rýnem v Německu.

Spolupracovnicí hnutí lékařů souvisejících s BE4EAT, hnutí které v Itáliji rozvíjí zásady vegetariánské stravy dle Dr. Thomas Campbell.

V současné době je jedinou lektorkou v disciplíně Olit na světě, schopná udělit titul Holistic Operator.

Lekce:

OLIT BASIC

Základní cvičební hodina, která se řídí hudbou a harmonickou kombinací orientalních disciplín  jako je Tai Chi, Yoga a Pilates. Díky intuitivní kruhové technice může  být tato lekce srovnávána s elegantním zpomalenným tancem. při kterém dochází k integraci těla a mysle. Všechny pohyby prováděné v průběhu lekce jsou založeny na čtyřech základních principech: ovládání pohybu, plynulost provádění, kontrola dýchání, maximální koncentrace/mentální  koncentrace je to, co drží tři předchozí principy dohromady.

OLIT 5 ELEMENTS

Energie, která se transformuje  je popsána v orientálním světě v cyklu pěti transformací. Myšlenka je, že se vše neustále mění a že tato nepřetržitá transformace následuje po vzoru kontrakcí a expanzí. Tyto události jsou přičítány prvkům: vody, země, ohně, dřeva a kovu. Lekce OLIT 5 ELEMENTS je vyjádřena  v těchto pěti fázích. Přirozené a spontánní pohyby dokáží zlepšit fyzické a smyslové vlastnosti, optymalizovat dýchání a přispět k dobrému životu.

 

Kamil Zásada

Kamil Zásada (Polsko)

Fitness Presenter pracuje pro Reebok University v Polsku a je ambasador značky Reebok. Kamil získal titul IFAA mistr trenér roku 2015 v Německu, od fitness ikony Christiane Reiter. Třetí místo v mezinárodním finále v New Face of Fitness, kde jej zastupovala Polsko v roce 2013 (Rimini, Itálie). Semifinalistou dní pro FIT Competition 2013 (Neapol, Itálie) vítěz soutěže  WANTED instruktor  v roce 2012 (Brno, Česká republika)… a tak by se dalo pokračovat vážně dlouho. Neobejde se bez něho žádný důležitý fitness kongres v Evropě. Takže ani Kongres „3D FITNESS“ ne! Kamil je známým prezentérem, absolutní špičkou v choreografii step a dance aerobiku. V loňském roce přidal i lekce funkčního tréninku.

Lekce:

TABATA TRAINING

Tabata je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň – získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky.

TBW

Total body workout. Hudba, energie, výpady, dřepy a vše, co patří k funkčnímu tréninku. Osvědčená posilovací lekce komplexně formující celou postavu – cardio intervaly zaměřené na „spalování“ a posílení svalů dolní i horní poloviny těla

mojziskova

Iva Mojžíšková

Profesionální instruktorka Moravské školy aerobiku, MTV dance diplom, Licence A (Julio Papi), Port De Bras (Julio Papi)… Zkušenosti má ale také z bodystylingu, trénuje sportovní gymnastiku. Iva patří mezi nejoblíbenější instruktory na Moravě.

Lekce:

PORT DE BRAS

Port De Bras® je lekce body & mind. Jde o cvičební program vycházející z klasického i moderního tance, avšak je doplněn o pohyby pro funkční a efektivní trénink, ale zároveň šetrné a přirozené, posílení i protažení svalů celého těla. Jedná se o kondiční trénink pro všechny, tzn. nejde o lekci pro tanečníky, ale pro běžnou veřejnost.

TOTAL BODY STEP

Posilovací lekce kombinující cardio “ spalovací“ trénink se stepem a posilování svalů celého těla, s důrazem na zapojení svalů stehen a hýždí.

Václav Krejčík

Mistr republiky ve sportovním aerobiku 1993, více mistr světa ve fitness týmech 2003, lektor mnoha kongresů fitness, aerobic, jóga – IFAA, FISAF, Reebok, Wellness maratón, 3D Fitness Pohyb a zdraví, lektor turné po ČR a SR 1993-2003 aerobic a aerobní aktivity, 2003 – do součastnosti powerjóga a jóga. Vašek je Master instruktor powerjógy a hlavní školitel v rámci ČR a SR (akreditace MŠMT), Ashtanga Yoga first series, David Swenson, výživový poradce Nutris a cvičitel spousty dalších stylů yogy. Zároveň je spolumajitel Power Yoga Akademie – akreditace MŠMT, spolumajitel Energy Studií Václav Krejčík, Praha, člen České komory fitness a vydavatel časopisu JÓGA DNES. Autor několika knižních publikací.ni.

Měli byste vědět:
Master Instruktor Indoor Cycling, Člen týmu ICG, Certifikovaný instruktor Face Fitness aj.

Lekce:

Jemná vinyasa yoga
Dynamický styl jógy závisející na propojení dechu a pozic do ucelených sestav. Propojení těchto dvou prvků zde má primární význam. Cvičení přináší silné prokrvení, prokysličení a prohřátí celého organismu, rozdmýchává vnitřní energii těla a v konečném důsledku vede k celkové regeneraci organismu. Systém je jemný a nevyžaduje příliš svalové síly a ohebnosti.

Power FUSION

Dynamický styl jógy, založený na plynulém rozvíjení pozic v rytmu dechu.
Tento styl posiluje kardiovaskulární a dýchací systém, aktivuje metabolismus, redukuje stres a uvolňuje nervovou soustavu, formuje celé tělo a intenzivnějším způsobem obrací pozornost k vědomí sebe sama. Systém je založený na souhře svalové síly, protažení a koncentraci.

Jakub Šamberger

Jakub praktikuje powerjógu více jak 15 let. Začal v Americe a po přemístění se do Česka ji začal cvičit i zde. Je pohodový a inspiruje mnohé svou energií a klidem. Power Yoga Akademie Instruktor powerjógy Instruktor jógy pro zdravá záda

Lekce:

Yoga pro zdravá záda

Cílem cvičení je uvolnit záda a regenerovat páteř, protáhnout zkrácené svaly trupu, posílit v místech, kde jsou svaly ochablé, a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti. 

Power FUSION

LEKTOŘI 3D FITNESS Academy

Jakub Wurzel

Master trenér TRX

Syn, táta, strýc, manžel, otec, absolvent FTK UP Olomouc, NASM a člen vzdělávacího týmu TRX. 3D FITNESS ACADEMY je podle něj rebel. Když někdo tvrdí, že něco nejde, protože to „bylo vždycky tak“, dokáže vám s kolegy opak. Na kursech vítá otevřené hlavy a spousty otázek. Tvrdí, že celé fitness hledá nějaké zkratky, zázračné metody, sexy cvičení a přitom odpověď může být úplně jednoduchá. Vzít si inspiraci z toho, jak jsme se naučili hýbat jako malé děti, ve vývojové kineziologii.

Petr Peč

Master trenér TRX Rip, Kettlebell instructor, VIPR national instructor, Pavi functional zone master trainer, Gun-ex instructor, Pump-Fx instructor, trenér kulturistiky 2.třídy.

Pohyb je pro něj život, nejen v tom se shodne s ostatními. V 3D FITNESS ACADEMY cítí stejnou krevní skupinu, společné smýšlení o pohybu, energii, profesionalitu, férovost a navíc všechny pojí dlouholeté přátelství. Říká, že když se trenér ubírá jen jedním směrem a nerozvíjí se, vyhoří. Viděl takových případů kolem sebe hodně.

Jan Novosad

Master trenér TRX

Vystudoval FTVS – TVS a posbíral několik certifikátů, ale to nejdůležitější pochopil až relativně nedávno. Totiž to, že jen vy jediní můžete sami sebe soudit a nikdo jiný nemá právo vytvářet na vás tlak. V 3D FITNESS ACADEMY chce sám objevovat nové informace, získávat zkušenosti a s radostí je předávat dál. Čeká všechny, kdo přicházejí s otevřenou myslí a respektují odlišné názory a pohledy okolí.

Václav Rázl

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii. Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti. Ještě pořád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

Filip Raptopulos

Filip vyrůstal v rázovitém kraji, kde uhelné lišky dávají dobrou noc (v Karviné). S TRX a funkčním tréninkem začal již při studiích na VŠ v Olomouci (UP – Fakulta tělesné kultury) a první pokusy na živých tvorech uskutečnil na hráčích fotbalu, tenisu a hokeje. Hrál závodně hokej za Třinec, i když na to tedy moc nevypadá. 🙂 Dále učil na sportovní škole, kde aplikoval na žácích povinné školní docházky kruhové tréninky a TRX tréninky. Dodnes se jim po něm stýská

Jaroslav Cabalka

Absolvent akreditovaného vzdělávacímu programu Instruktor kondičního posilování, certifikovaný trenér TRX – skupinové cvičení (GTC), TRX – osobní trenér (STC), Kondiční trenér dětí a mládeže, TRX RIP Trainer, Kettlebell, ViPR, Vývojové kineziologie, Indoor cyclingu a Funkčního tréninku.

O jeho práci rozhodla láska ke sportu a dětské přání živit se zábavou. V současné době působí jako osobní trenér a provozovatel posilovny 3D FITNESS v Žamberku. Specializuje se především na sportovní poradenství, kondiční tréninky, sportovní přípravu dětí a outdoorové aktivity.

Kateřina Antošová

Školitelka úspěšného kurzu 3D PUMP. Absolventka akreditovaného vzdělávacímu programu Instruktor kondičního posilování, certifikovaná trenérka TRX – osobní trenér (STC), Kondiční trenér dětí a mládeže, TRX for Yoga, Funkční trénink, Vývojová kineziologie ve fitness a mnohé další.

Aktivnímu pohybu se začala věnovat již ve svých 6ti letech. Díky dlouholeté zkušenosti s klientským servisem a odbornou činností v oboru trenérství dospěla k vlastnímu projektu s názvem Fyzio Movement, kde se věnuje především kvalitě pohybu a metodickému učení, přičemž dbá na správné provedení a zdravotní pohled u každého jedince. Cesta ke správnému pohybu je jediná, je to cesta k napřímení páteře.

Aranka Skopalíková

Absolventka akreditovaného vzdělávacímu programu Instruktor kondičního posilování, certifikovaná trenérka TRX – skupinové cvičení (GTC), TRX – osobní trenér (STC), Kondiční trenér dětí a mládeže, TRX Sport Medicine, TRX FORCE, Diagnostika a kompenzace, Těhotné a po porodu, Zdravotní a preventivní cvičení, 3D PUMP, Vývojové kineziologie a Funkčního tréninku.

V 3D FITNESS ACADEMY našla stejně či podobně smýšlející lidi, kteří jí jsou stálou inspirací. Jejich filosofie o vývoji pohybu byla odpovědí na její vnímaní fitness. Vývojová kineziologie se tedy stala součástí jejich skupinových lekcí a i dalšího vzdělávání.  Láska k pohybu a smíchu jí zůstala a tu nyní předává na svých skupinových i soukromých hodinách.

Michaela Karbanová

Certifikovaná trenérka TRX – skupinové cvičení (GTC), TRX – osobní trenér (STC), TRX Funkční trénink, Kondiční trenér dětí a mládeže, Diagnostika a kompenzace, Vývojová kineziologie.

Míša je bývalá gymnastka a reprezentantka ČR ve skocích na trampolíně, sportovec tělem i duší. Specializuje se především na osobní a skupinové lekce ve svém malém fitku. Aktivně se každým dnem věnuje fitness světu.

Martin Strážnický

Důležité pro něj je, abyste si z jeho tréninků odnášeli úsměv na tváři a hlavně, abyste cvičení využili v běžném životě! Aby vás už nebolela záda, když se sehnete pro nákup, a kolena, když si sedáte. Zkrátka abyste se cítili lépe. Proto s Martinem budete respektovat přirozený lidský pohyb a svalové souhry. V první třídě začal hrát basketbal (a už nepřestal) a láska ke sportu mu už zůstala

Robert Chott

Robert je trenérem v 3D FITNESS ACADEMY proto, že podobně smýšlíme. Zdravý pohyb má pro něj před všemi nesmysly, které se šíří křížem krážem světem fitness, jednoznačně přednost. Nebojí se kontroverze ani provokace. Informace předává klientům už delší čas, teď se rozhodl udělat další krok kupředu. Je jedním z trenérů a autorů kurzu Osobní trenér. Zakládá si na tom, že dokáže sebevětší složitost srozumitelně vysvětlit a předat. To ale musíte posoudit sami…

Michaela Raptopulu

Bývalá profesionální tenistka (na žebříčku WTA v první světové 100) a teď už manželka a lektorka TRX for Yoga v 3D FITNESS ACADEMY.

Před více jak deseti lety našla obrovskou lásku v Józe, která jí zůstala a dál ji bude naplňovat po celý její život. Aktivní pohyb je od dětství součástí jejího života – tenis, lyžování, krasobruslení a postupem času přidala golf, Jógu a TRX for Yoga. To vše neodmyslitelně k Míše patří. Nedá dopustit na svoji rodinu a zdravý životní styl.

Filip Staněk

Filip vystudoval konzervatoř v Ostravě, obor tanec a herectví. Pět let působil v divadle jako sólista baletu, nyní pokračuje jako tanečník na volné noze se souborem 420people, taneční pedagog a trenér. Po vážném úrazu páteře přehodnotil svůj přístup k tréninku a začal se věnovat něčemu, co by se dalo označit jako „inteligentní fitness“. To jej přivedlo až do 3D FITNESS ACADEMY.

Vladimíra Malinová

Absolventka akreditovaného vzdělávacího programu Instruktor kondičního posilování, certifikovaná trenérka TRX – skupinové cvičení (GTC), TRX – osobní trenér (STC), Kondiční trenér dětí a mládeže

Od malička miluje sport a nyní i zdravý pohyb. Své zkušenosti získala především na akcích a školeních 3D FITNESS ACADEMY, a také vedením osobních a skupinových lekcí. Mimo zdravého pohybu se také věnuje zdravému životnímu stylu, a to ve spojení s výživovým programem „HRÁTKY S JÍDLEM“.

Michael Reichl

Absolvent kurzu Instruktor fitness, certifikovaný trenér TRX – skupinové cvičení (GTC), TRX – funkční trenér (FTC), TRX FORCE, TRX RIP Trainer, Kettlebell, ViPR, Vývojové kineziologie.

Od dětství se závodně věnoval fotbalu, nyní působí jako trenér skupinových lekcí TRX a funkčního tréninku a také jako osobní trenér. V současné době pracuje jako kondiční trenér mládeže v FC Baník Ostrava

Ondřej Kredba

GUN-eX Master Trainer a International Presenter, NIKE Fitness Trainer, dlouholetý spolupracovník značky Matrix. GUN-eX zná nejlíp, jak je to jen možné. Podílel se na jeho vývoji!

Sport je pro něj životní filozofií, potem a dřinou, ale i radostí z vítězství! Kvalitní trenér podle něho přemýšlí a každému klientovi dokáže pomoci dojít k vysněnému cíli. Vadí mu, když se pohyb provádí špatně a tvrdí: Nejde o kvantitu, ale o kvalitu!

Jan Marvan

Zakladatel GUN-EX training a vynálezce elastických lodních lan.

Jan je bývalý zavodní cyklista na horských kolech nyní žijící v USA. Jan je fitness prezentér specializující se na silový a kondční trénink s elastickou resistencí a expert na trénování s lodními lany. Nyní školí kurzy na celém světě, převážne pak v USA, Evropě, Asii a latinské americe.

Na 3D FITNESS kongresu mě potkáte v zóně 3D FITNESS CLINIC, kde se Vám pokusím předat zasadní informace v rámci vnímání techniky cvičení a jeji vliv na celkový výkon.

Víte, že jedním z nejzákladnějších parametrů maximalizace výkonu, rozvoje rychlosti a síly je správna technika?

Ukažme si 5 zakládních tipu na co si dát pozor, abychom naše tělo mohli posouvat k maximalním výsledkům, rychlému progresu bez zranění a hned tyto tipy uvedeme do praxe s lodními lany a elastickou resistencí.

Získejte „černý pásek“ v nejdůležitějších základech pro další rozvoj.